Atsiliepimai Algonika

 • Gabija
  Man labai patinka rūpintis savo veidu, todėl turiu daug įvairių kaukes yra, bet Algonika pagal savo veiksmo man labiau patinka visiems. Nedidelis trūkumas yra tai, kad jos reikia labiausiai virėjas, o tai užima šiek tiek laiko. Kaukė gerai valo odą ir drėkina. Puikiai kovoja su mažas raukšlių.
  Algonika
 • Kamilė
  Jau seniai girdėjau apie kaukių iš dumblių, bandžiau juos salonai kelis kartus ir net nusipirkau pati iš korėjos kosmetikos. Pabandžiau Algonika. Ką pasakyti, kad rezultatas yra geresnis, nei mes korėjos ir trumpalaikis palyginti su salonas. Bet apie kainą, žinoma, nepalyginamai pigiau išeina!
  Algonika
 • Gabrielė
  Jau po pirmojo panaudojimo veido kaukės Algonika aš realiai pamačiau, kad ši priemonė veikia - veido ovalas tapo aiškesnės, smulkių raukšlių tampa mažiau išreikštas, dingo artimosios spalva, veido. Toliau galvojo tik geriau - po kiekvieno tokio reguliariai procedūra man buvo viskas gražiau žiūrėti į save į veidrodį.
  Algonika
 • Austėja
  Darau procedūras kartą per savaitę ir tik 1 mėnesį, ir jau galiu pasakyti, kad rezultatas akivaizdus. Viskas, kas buvo pažadėta gamintojas kaukė atlieka. Ir poras susiaurina, dėl to veidas atrodo daug geriau, oda lygi. Spalva veido atsigavo, dingo vidutinybė, ir ne tamsiai apskritimus pagal akis.
  Algonika
 • Kamilė
  Komponentai yra natūralūs, pastebimai išlygina raukšles, rengiant paprastas, į kepimo vos keletą minučių, užtruko. O rezultatas puikus, tapo atrodys žymiai jaunesnė. Į visus klausimus atsakė direktorius. Atsiliepimas tik teigiamas, labai efektyvi kaukė, užsakykite
  Algonika
Įvertinimas Algonika
4.5
26