Patirtis naudojimo Algonika

Mano asmeninė patirtis naudojimo kaukė Algonika

Sveikas, pasauli. Mano vardas Sofija, man 51 metai. Visą savo gyvenimą aš patiko save veidrodyje. Bet, deja metais skraido, jaunimo praeina, o kartu su ja ir gamtos grožis. Ir jei anksčiau, norint gerai atrodyti, pakanka tiesiog buvo plauti, tai dabar visi tapo sunkiau.

Kaip aš naudojamas kaukę Algonika

Spalva subjektas tapo ne tokia šviežia, kaip ir anksčiau, oda tapo sausa ir plonesnio ant nosies atsirado rožinės ir, žinoma, raukšles mane puolė. Viso to, pas mane labai aktyvi veido išraiška, todėl raukšlių tapo pakankamai. Taikstytis su tuo nenorėjau, o pinigų ant brangių salonas procedūras, deja, ne. Taip ir yra, jei atvirai, aš bijau, bet injekcijos.

Mano susipažinimas su Algonika

Vieną dieną man į akis pakliuvo atsiliepimą. Moteris parašė, kaip kaukė veidui Algonika gražino savo odos jaunystę. Pagal aprašymą, jauninanti jūros kolageno kaukė iš alginatas buvo būtent tai, ko reikia dabar mano odos. Atkūrus standartą jis turi švelnus tekstūra, nusėda lengvai, ir per 20 minučių malonu blogai odą. Aš visada bijau šių kaukes, nerimavo, kaip juos šaudyti, bet paaiškėjo, kad tai vyksta be jokių problemų.

Rezultatas po paraiškos

Rezultatas naudojimo Algonika

Oda po kaukės keisti tiesiai į akis! Sugriežtintos veido ovalas, tapo aiškesnės. Išlyginti smulkių raukšlių, nasolabial raukšlės tampa mažiau matomi, o svarbiausia, tonas subjektas tapo lygi tiek, kad turiu dingo reikia naudoti toninį kremą. Oda tapo spalvos aksomo. Aš labai patenkinta šia kauke, dar ir dėl to, kad ją galima naudoti net po švelnus odą aplink akis. Todėl išeina žąsys kojelių, dingsta maišus ir mėlynės.

Mano rekomendacijos, kaip naudotis kauke, kai sudėtinga odos

Mano dukra daug metų kankinasi dėl savo sudėtinga odos: Begalinis bėrimas, paraudimas, spuogai, platūs poras ir neplautas blizgesį, kuris ne valyti nei milteliai, nei specialių priemonių. Mes nusprendėme pabandyti ir joje kaukė Algonika. Dukra vyko visą kursą ir taip pat liko labai patenkinta. Bėrimas sumažėjo, tapo lengvesni sustingęs dėmės nuo spuogų, pastebimai sumažėjo poras ir oda nustojo gaminti riebalus tokiu kiekiais. Tokio rezultato ji neturėjo net po kampaniją salone.