Kaklo ir dekoltė odos atjauninimas

moteris su atjaunėjusia odos dekolte

Kaklo ir dekoltė oda yra ypač gležna ir jautri – šioje kūno vietoje praktiškai nėra riebalinio sluoksnio. Kaklo raumenys yra mažiau įtempti nei kiti, todėl jaunystėje praranda tonusą, taigi ir gebėjimą išlaikyti odą.

Šaltuoju metų laiku tokius trūkumus galima nesunkiai paslėpti pasitelkus tam tikro stiliaus palaidines, įvairias skareles ir šalikus, tačiau vasarą, tik tinkamai prižiūrint dekoltė zoną, galima tikėtis nepriekaištingos dailiosios lyties atstovių išvaizdos. .

Kaklo ir dekoltė odos išvaizdos pokyčių priežastys

Kaklo ir dekoltė srities odos išvaizdos pokyčius lemia kelios priežastys. Jie siejami su amžiumi, aplinkos poveikiu, nesveika mityba ir netinkama kosmetika, taip pat žalingais įpročiais.

Tai, kad subalansuota mityba teigiamai veikia odą, o netinkama mityba sutrikdo ląstelių medžiagų apykaitą, šiandien gerai žinoma, tačiau daugelis pamiršta apsaugoti savo išvaizdą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Nepalankūs veiksniai: užterštas ir per sausas oras, per didelis ultravioletinių spindulių poveikis. Kosmetika, kuria valome odą, taip pat gali neigiamai paveikti jos išvaizdą. Pavyzdžiui, naudojant agresyvius valomuosius ir šveičiamuosius šveitiklius, praskiedžiama ir taip jautri kaklo ir dekoltė derma, todėl ji išsausėja ir per anksti sensta.

Tam tikri įpročiai prisideda prie kaklo srities odos senėjimo. Kai kurie iš jų, pavyzdžiui, miega ant aukštos pagalvės arba kumščiu laiko smakrą. Visais šiais atvejais kaklas yra nepatogioje, nenatūralioje padėtyje, todėl susidaro odos raukšlės, kurios ilgainiui virsta raukšlėmis.

Tačiau vienas iš pagrindinių veiksnių, turinčių įtakos kaklo išvaizdai, yra amžius, kuris, deja, gali atrodyti beveik neveiksmingas, palyginti su tradiciniais metodais. Senėjimo procesas prasideda sulaukus 25 metų ir pasireiškia:

  • Poodinių riebalų perskirstymas
  • Raumenų silpnumas
  • Suglebusi oda dėl gravitacijos, raukšlės ir raukšlės, dvigubas smakras
  • Minkštųjų audinių elastingumo praradimas.

Dėl sumažėjusio kolageno gamybos dermos ląstelėse ji praranda elastingumą, mitybą ir netenka drėgmės. Šie procesai suintensyvėja dėl to, kad kaklo ir pakaušio audiniuose yra blogiau nei kitose kūno vietose. Dėl to, net ir prižiūrėjus veidą, kaklas gali atrodyti 5-10 metų senesnis ir atskleisti tikrąjį šeimininkės amžių ir netgi papildyti jos gyvenimą.

Kaklo ir dekoltė odos atjauninimo metodai

Kaklo odos išvaizdos gerinimo metodai, susiję su jos atjauninimu, mityba ir drėkinimu. Šioms procedūroms kosmetologai parenka vieną iš savo pacientams tinkamų metodų arba derina juos tarpusavyje.